Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Akašická kronika

Akasa.jpg

„Akáša" je prvotní výraz sanskrtu pro „prvotní pralátku."

Je to universální systém archivování, který zaznamenává všechny myšlenky, slova a činnosti. Je to schránka, kde jsou uloženy všechny lidské zkušenosti a záznam všech událostí. Nejsou to skutečné knihy nebo svitky, ačkoli mnoho lidí je jako takové vidí, když do akášických záznamů vstupují, ale jedná se skutečně o energetické vibrace. Je to universální systém archivování, který zaznamenává všechny myšlenky, slova a činnosti. Je to energetická vibrace, která se přeměňuje do obrazů, forem, symbolů, fantazií a jazyka, kterému mysl nemůže rozumět.

Akášické záznamy obsahují všechny osobní i transpersonální projevy včetně andělských energií.

Akášické záznamy existují ve vyšších vibracích než Kolektivní Nevědomí, které proniká skrze první, druhou a třetí úroveň ze sedmi úrovní modelu Astrální Roviny.

Akášické záznamy se nacházejí ve vyšších vibracích než se nachází Kosmická Mysl, která proniká skrze čtvrtou, pátou, šestou a sedmou úroveň modelu Astrální Roviny .

Akášické záznamy existují, takže můžeme sdílet naši jedinečnou cestu zde v této dimenzionální realitě mezi sebou navzájem. Čtení akášických záznamů má za cíl zajistit vám cenné informace, na jejichž základě můžete prožít hodnotnější život.

Tyto informace vám mohou pomoci prožít lepší a šťastnější život právě nyní. Tyto informace vám mohou pomoci obohatit váš osobní vývoj stejně tak jako duchovní.

Čtení akášických záznamů může přinést návod, který potřebujete k tomu, abyste během vašeho života mohli pracovat s problémy přítomnosti. Lidem je tak umožněno setkat se s příležitostmi, které potřebují pro svůj růst, směr, tvořivost a radost a čtení záznamů Akáši může přinést harmonii a schopnost porozumět nemocem, trápení a utrpení současných dnů .

Čtení akášických záznamů vám pomůže rozpoznat obtížné a důležité životní přechody. To může vnést jasno do vašich myšlenkových procesů a pomoci vám uvidět problém z takového úhlu, o kterém jste neuvažovali.

Náplní semináře je: přímé naladění, silná meditace, osobní výklad

předpoklad pro naladění - min. 2. st. Reiki či jiného směru nebo odpovídající vibrační stupeň energetického pole

pouze přímé naladění, osobní výklad, meditace. Cena semináře + skripta 2 000,-Kč

Tento text může být kopírován v nezkrácené podobě pouze s uvedením www.blazkova.net jako zdroje

 

Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

27.03. 2019

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková