Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)


Ki-manna

ki-manna.jpgKi Manna je jedinečný systém. Vytvořila ho Leonie Faye. Je určen každému, kdo na sobě hodně pracuje. Prohlubuje čištění a zesiluje energie, se kterými již člověk pracuje. Ki Manna je cesta sebepoznání a odpoutání se od starých přesvědčení a vzorů chování, která jsou blokující. Pomáhá posunout ducha do vyšších sfér chápání skrze tvrdou práci na sobě. Ki Manna poodhaluje roušku iluze a pomáhá člověku žít realitu takovou jaká je. Této léčebné cestě se také říká cesta Mistra léčitele. Je o přijetí osobní síly každého člověka a účelu, který každý z nás má.

Ki Manna obsahuje mnoho průvodců a bytostí, které zdokonalují práci s energií. Obsahuje práci s paralelními vesmíry a životy, ale také s časem a jeho plynutím.

Pokud Vás Ki Manna oslovuje, tak je třeba si uvědomit, že pro přijetí těchto energií je třeba tvrdé práce sama na sobě. Je nutné, aby jste si již prošli mnoho životních lekcí, ze kterých jste se poučili a chcete ve svém poznávání a učení intenzivně pokračovat dále. Ki Manna není pro každého, protože bohužel ne každý je ochotný se denně věnovat svým osobním restům. Tento systém není o zasvěcení. Je o tvrdé práci sama na sobě. Je o schopnosti stát se čirým čistým světlem a nástrojem universální léčivé mistrovské energie. Pokud Vás tento systém zaujal, potom je nad slunce jasné, že jste již uvolnili mnoho svých starých blokujících přesvědčení a mnoho jste povyrostli v osobním růstu a v propojení s duchem. Jste nyní schopni odstranit ten závoj, pod kterým jste žili a začít žít v pravdě.

Ki Manna je o Vašem já a o síle a energii, kterou v sobě máte jako mocná bytost světla. Stali jste se Mistrem a jste nyní schopni také svou sílu přijmout uvnitř sebe. Ki-Manna je jednoduše Mistrem v léčení.

Vy jste obrovská sílá, čistá esence a moudrost. Ki-Manna tuto sílu nachází, rozeznává ji a pomáhá Vám se stát léčitelem, učitelem a duchovní duší. Ki-Manna pracuje s mnoha průvodci. Říkejme jim kamarádi, co vy na to? Po Ki-Manna zjistíte, že jste prošli mnoha těžkými lekcemi svého vlastního života, najednou spadla ta fraška, kterou jste se celý život snažili vystavět místo svého vlastního niterného já a po Ki-Manna tu stojí Vaše pravé já po obrovském krachu falešné osobnosti, který otevřel překrásný výhled na nádherné zahrady, jezera a květiny, které byly tak dlouho ukryty někde hluboko ve Vaší duši. Ano! Po Ki-Manna jste obojí i Bůh i bohyně a navíc i čistá esence aspektu bezbřehé záře. Když zavřete oči, tak se stanete čistou energií a jste schopni léčit a probudit kohokoliv nebo i cokoliv.

Ki-Manna pracuje i s jinými úrovněmi, než ostatní modality. Můžete pracovat s planetami, bytostmi, dimenzemi a paralelními životy a vesmíry. Ki-Manna je také schopná najít roztříštěné kousky Vaší duše, které jsou ztraceny a znovu je přivést do jednoty, abyste se mohli naprosto vyléčit.

Ki Manna má také moc ovlivnit nejenom osobu, kterou léčíte, ale všechny a všechno, co nebo kdo je s tímto člověkem spojené. Také aktivuje další velmi mocné a silné systémy léčení, které se posléze spojují v jeden.

Předpoklad absolvování kurzu uživatelského stupně: 2. stupeň Reiki

Předpoklad pro iniciaci Ki-Manna Mistr/učitel: Mistr/ učitel Reiki

Ki-Manna (uživatelský stupeň)
seminář, přímé naladění 2.300,- Kč
Ki-Manna (mistrovský stupeň) seminář, přímé naladění 4.800,- Kč
Tento text může být kopírován v nezkrácené podobě pouze s uvedením www.blazkova.net jako zdroje

 

Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

27.03. 2019

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková