Ananké
Jana A. Blažková
  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

01.06. 2018

Duchovní učení 1. čast

Datum: 1.6.2018 od 9:00

Místo: Bratří Čapků 652/26, 400 01 Ústí nad Labem

Cena za seminář a skripta: 1300,- Kč

Obsazenost: volná místa 2 osoby

Základem naší existence je, že jsme součástí trvalé Pravdy. Jediné, co se může změnit, je iluze o tom, že jsme od Existence odděleni. V duchovní seberealizaci ve skutečnosti nezískáváme nic nového. Prostě jen prohlédneme ze svého klamu a spatříme, kým jsme po celou tu dobu byli.

Slova „Já Jsem“ jsou nejsilnější tvůrčí slova života, slova, jež nás spojují s energií nejvyšších sil Stvoření – nejvyššího kosmického vědomí. O učení JÁ JSEM věděli dříve jen zasvěcení učenci, tyto znalosti však střežili v nejpřísnější tajnosti a předávali je pouze svým nástupcům, kteří museli procházet různými zkouškami. Nyní se vibrace planety Země a lidstva zvýšily na tolik, že toto vědění bylo zpřístupněno pro všechny. Pokud člověk pochopí význam těchto dvou slov, pozná sílu svého nitra, jehož činnost se rovná zázrakům. Pozná, že naše mysl má mnohem více síly a možností než běžně používané vědomí. Nalézt tuto sílu v sobě a vědomě ji ze svého nitra vést na povrch, znamená vědomé ovládání energií neboli mistrovství nad substancí každé úrovně, ve kterém naše vědomí právě přetrvává.

Slovy „Já Jsem“ oslovujeme své nejvyšší Vědomí, tím působíme z úrovně nejvyšších sil, které jsou připraveny uvést v činnost neomezené tvůrčí síly. Ke svému nejvyššímu vědomí nemusíme promlouvat nahlas. Naše nejvyšší vědomí – JÁ JSEM, reaguje na vyslovená nebo myšlená slova stejně a okamžitě uvádí do pohybu síly, jejichž účinky jsou vždy takové, jaký mají následující slova význam. Naplňují to, o co jsme si řekli.

Je zapotřebí trpělivosti a postupně se spojovat se svým skutečným Já - Já jsem přítomností (Átman).Naučit se koncentraci, meditaci, zacílit vědomí do nitra, k našemu skutečnému, božskému, pravému Já. To vše se naučíte postupně na seminářích a duchovních zákonech. Mnoho lidí začne s meditací a duchovní cestou, ale když nevidí okamžité výsledky, tak skončí. V kontaktu s božskou podstatou nám brání ego, mysl a karnické nánosy.Je třeba s trpělivostí a pokorou pokračovat na své seberealizaci. Hlavním konceptem seminářú je výuka meditace.  Téma, jak pracovat s karmou je rovněž nápní kurzů. ( kdo nemá zkušenosti s meditací, a má pochybnosti o tom, zda meditaci zvládne, doporučuji semináře Esence. Vedou do stejného cíle, vyuřívají jen dynamičtější formy meditace. Lze se tak snáze naučit opravdové meditaci, která je zklidněním mysli a soudředěním pozornosti do nitra. Název Esence je dalším vyjádřením naší skutečné podstaty)

Slova „JÁ JSEM" neznamená zdůraznění našeho ega, naší osobnosti, ale znamená toto:

Vyslovím-li slovo „JÁ",( lépe řečeno vnitřně jsem procítil a prožil JÁ, pouhé opakování z hlavy nefunguje!!), pak jsem od této chvíle dal do pohybu Boží sílu, Boží moudrost, Boží inteligenci, Boží lásku, která je nyní připravena a očekává vyslovení toho, co chceme. Je to nejúčinnější způsob, jak se dovolat pomoci Boha - modlitby, prosby, žádosti, přání, ba dokonce povelu, začneme-li slůvky „JÁ JSEM".

Rozběhnutá mysl má velkou setrvačnost. Nelze jí dobře zastavit násilím, neboť by tím vznikla další reakce. Můžeme ji zprvu usměrnit

vysvětlení energetického pole člověka – tělo,mysl, duše, duch

výuka meditace a meditačních technik

vysvětlení základního  použití manter duchovního učení o Já Jsem

mantry a meditace k očistě, posílení a ochraně

práce se stříbřitě-fialovým světlem k transformaci karmických vazeb

základní energie sedmi paprsků kosmického spektra ( esenciálních aspektů - Diamond Logos )

silné řízené meditace k intenzivnímu spojení spravým Já – Já Jsem Přítomností

Seminář je vhodný pro všechmy, kteří  hledají  směr v osobní duchovní cestě vedoucí k rozvoji svého vědomí, nalezení pochopení a vědomého žití svého života.

 

 

 


Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

23.05. 2018

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková