Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

29.05. 2012

Semináře

Kurzy Reiki , semináře Angelś light,Léčení Misrů Atlantidy Arolo - Tifar, Shamballa 1024, Ki-Manna, Ra-Sheeba, Akašická kronika,Svatý grál, Čakry terapie, Merkaba  je možné domluvit i mimo plánované termíny v rubrice Kalendář akcí - během pracovního týdne.Bližší nformace o kurzech naleznete v rubrice Kurzy. a v článku a aktualitách "Volba vhodné terapie"

Energetické léčení je obecně soubor metod práce s různými druhy energií za účelem odstranění bolestí a potíží těla i duše. Naproti tomu vesmírné vysokovibrační energie od Světelných Bytostí, jsou cenné jak k uzdravení nemocí a odstranění bolestí, tak také současně slouží ke zvyšování uvědomění ducha a růstu osobnosti směrem k lásce, harmonii, zdraví a rozšíření vědomí. Energetická terapie, meditace a práce na svém osobním rozvoji pomocí energií může být vhodným prostředkem pro ty, kteří chtějí využít svého plného duchovního potenciálu Současně je třeba si uvědomit, že jakákoliv energie, která se přijímá zasvěcením slouží jako podpora, doplněk k duchovní práci, nelze na ní stavět svůj duchovní růst, to se daleko nedostanete a nezáleží na tom, kolik máte zasvěceno energií. Kosmické energie za nás naše problémy nevyřeší, ale mohou nám být velkým pomocníkem v osobním růstu. Kdo se chce duchovně posouvat, je třeba zpracovávat své vnitřní bloky, strachy, řešit problematické vztahy apod. a i k této práci lze energií použít.

 

 



Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

27.03. 2019

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková