Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Aktuality

03.11. 2018

I. stupeň Reiki Usui Shiki Ryoho

Datum: 3.11.2018 od 9:00 hod

Místo: Bratří Čapků 652/26, 400 01 Ústí nad Labem

Cena za seminář a skripta: 1200,-Kč

Obsazenost:  volná místa

 

Reiki je velmi jednoduchá metoda pro každého, kdo touží po sebepoznání. Nemusí sloužit jen k léčení, ale i jako cesta k osobnímu rozvoji, léčení sebe sama a hlavně meditaci. Může sloužit jen jako pomocník v léčení ale i jako cesta k uklidnění mysli a zvnitřnění. .Jednoduchost technik dává prostor každému, kdo má zájem poznat sebe sama. Může  pomoci s uzdravováním a harmonizací na jakékoli úrovni. Naladění do energií Reiki nás spojí s nitrem a našimi přirozenými ukrytými nepoužívanými schopnosti. Reiki nám přináší zpět spojení s všepronikající životní energií a pomáhá nám, abychom získali zpět sebelásku a sebeúctu, ale také, abychom začali vědomě pracovat na způsobu svého myšlení i cítění, na změně svých životních postojů.

 

Reiki je populární a efektivní forma přírodního léčení, dnes hojně rozšířená a oblíbená i u nás. Slovo Reiki pochází z japonštiny a je odvozeno od japonského KI-energie a REI-Vesmír, Universum. Reiki tedy představuje vesmírnou životodárnou energii, která prostupuje všechny bytosti a věci na světě.Jak již po tisíciletí učí východní filozofie, naše vícedimenzioální tělo sestává také z neviditelných energetických polí, která obklopují naši fyzickou schránku. Tato energetická pole nejenže významně působí na naše zdraví, ale mají vliv i na to, jak reagujeme na své okolí po citové, myšlenkové i duchovní stránce. Lidské tělo a duše jsou neoddělitelně spojené nádoby. Téměř každá nemoc je totiž důsledkem kombinace fyzických, psychických, emocionálních a sociálních vlivů současně působících na člověka. Při celostní (alternativní, integrační apod.) léčbě nemoci a péči o zdraví je proto potřeba věnovat se zároveň dobré kondici těla i duše. Tělesné zdravotní obtíže přetrvávají, pokud přirozený samoléčivý potenciál člověka z psychických, sociálních nebo jiných důvodů selhává a naopak dlouhodobé tělesné potíže vedou k duševní zátěži, která se může projevit psychickými problémy. K léčení zdravotních obtíží je třeba tedy komplexní péče. Měli bychom mít na paměti, že celkové tělesné zdraví je možné zlepšit a nemoc odstranit pouze metodami, které se zabývají celou bytostí člověka na fyzické, citové, mentální i duševní úrovni. Seminář je vhodný pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a jednoduchou metodou si pomoci od fyzických i psychických problémů. Pro mnohé znamená Reiki okamžitou úlevu. Uvolňuje, zmírňuje bolest, urychluje léčebný proces, přináší relaxaci, harmonizuje čakry a celé energetické pole. Stručně shrnuto: • je přírodní léčba • je umění jemného přikládání rukou • zbavuje tělo škodlivin • povzbuzuje a uvolňuje blokády • harmonizuje energetické proudy v těle • proudí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba • dobré zkušenosti jsou s působením na cysty, myomy, zlomeniny, popáleniny, záněty. • osvědčilo se jako doplňková léčba při klasické léčbě rakoviny (lepší snášenlivost chemoterapie)

 

 


Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

24.10. 2018

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková