Jana A. Blažková

 • Rodinné konstelace
 • Hypnoterapie, Kineziologie
 • Focusing
 • Hlubinná terapie
 • Bachovy esence
 • Kurzy Reiki, meditace
 • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Ra-Sheeba

ra-sheeba4.jpgZasvěcení boha Ra, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců

Energie Ra-Sheeba je velmi silná část dostupné kosmické energie . Nejedná se zde o velmi rozšířenou léčebnou techniku podle japonského léčitele dr. Usui - Reiki, energie Ra-Sheeba je několikanásobně silnější a její popis je nemožný, musí se prostě prožít. Jedná se o zasvěcení boha Slunce Ra, bohyně Isis, mistrů Velkého Centrálního Slunce, mistrů Ra-Sheeby a dračích průvodců. Původ Ra-Sheeby nalezneme v tajemném Egyptě, kdy měli možnost přístupu k této úrovni tzv. strážci. Jediný, kdo měl sílu zasvěcení do této techniky předat lidem, byl faraon. Po smrti faraona bylo vše ztraceno a tak, jak strážci postupně umírali, mizela i Ra-Sheeba.

V současné době se vibrace naší planety, kolektivní vibrace lidstva i Univerza natolik zvýšily, že se tito „hlavní představitelé" opět vrátili na „jeviště", jsou opět připraveni tuto energii získat. Dnes by měla být mnohými udržována a bude hodnotnou podporou vzestupu. Pokud může tuto energii udržet hodně lidí a jsou schopni prokázat integritu, pak bude nastartován tok energie, jako nikdy předtím. Je to poprvé, co se spojila energie „RA" s „Sheebou".

„Sheeba" - je sexuální, kreativní, radostný výraz Lásky, ženská část pilíře léčivé energie, která vede přímo ke Zdroji. „Ra" - je zdroj z centra Velkého Centrálního Slunce (slunce všech galaxií). „Sheeba" ukazuje cestu k „Ra". Jen pomocí „Sheeby" dosáhneme na „Ra" a najdeme naší pravou stezku domů...

Léčení energií Ra-Sheeba pracuje přímo na energetických centrech - čakrách, na našem biologickém systému, pracuje na duchovním těle, mění naši DNA a elektromagnetické pole. Učí a spojuje nás s láskou, která je tou nejdůležitější vibrací při našem vzestupu na všech úrovních.

Zasvěcení do Ra-Sheeby změní vaše vibrace, změní barvy vaší duše a otevře vás proudu lásky uvnitř vás samotných.


Jak poznáme, že jsme připraveni k zasvěcení do Ra-Sheeby?

Budete rezonovat s myšlenkou a vibracemi zasvěcení do Ra-Sheeby. Budete tuto energii znát, jen musíte být do ní znovu zasvěceni. V současné době jsou to ti, kteří se „vrátili" a chtějí být znovu „strážci" a držitelé energie Ra.

Kdo může být zasvěcen do Ra-Sheeby?

Zasvěcení je pro ty, kteří absolvovali 2. stupeň Reiki nebo podobné techniky, ale i pro ty, jejichž vibrace energetického pole se nacházejí ve vyšších vibračních spektrech (např. dlouhodobě meditující)

Ra-Sheeba přitahuje lidi, kteří jsou na tuto energii připraveni a jsou naladěni přijmout tyto mocné frekvence. Je to zvláště u nás, kteří máme silné spojení s minulými životy v Egyptě. Pokud budete následovat vaše vnitřní vedení, poznáte, zda tato energie a způsob terapií je pro vás určena.

Zasvěcení do Ra-Sheeby

Během zasvěcení do prvního i druhého stupně můžete mít velmi silnou zkušenost setkání s vašim vyšším Já, setkání s bytostmi Ra-Sheeby, můžete zažít minulé životy v Egyptě, také můžete pocítit přítomnost dračích průvodců, kteří s námi byli už od doby bájné Atlantis. Po zasvěcení se mění všechny barvy aury na zlatou a světle zelenou. Zvyšují se léčitelské schopnosti, mění se DNA a zvyšují se spirituální schopnosti zasvěcence.

1. stupeň

Zvýší vaše vibrace, otevře vás k vyššímu stavu uvědomění a zvýší světlo ve vašich DNA. Vaše energetické pole začne více zářit jasným světlem, a tím vám bude pomáhat mít pozitivní vliv na vaše okolí (přenos informace buněk k buňkám). V tomto stupni obdržíte následující symboly a výklad techniky léčení:

 • Klíč, dech života
 • Spojovací cesta
 • Velký napravovatel
 • Cesta léčení
 • Gejzír
 • Tón, jádro
 • Symbol k odstranění účinků negativní energie
 • Ochrana sama sebe před znečištěnými zdroji
 • Symbol k zajištění linie čistého světla a vibrací
 • Symbol pravdy
 • Symbol rovnováhy o duchovní a hmotné záležitosti
 • Symbol pečeť hrobu faraona
 • Symbol pečeť Isidina

V době mezi prvním a druhým stupněm můžete zažít tzv. emocionální detoxikaci, kdy budete opouštět to, co už nepotřebujete, co nebude rezonovat s vašim změněným energetickým polem a s vaší nově nastoupenou cestou „strážce" energie Ra-Sheeba.

Seminář, přímé zasvěcení + skripta, doporučuji tento seminář pouze osobám, které již mají pokročilé zkušenosti v činnosti s vesmírnou energií a jejichž vědomí vyspělo na úroveň vyšší duchovní frekvence.

2. stupeň Ra-Sheeba

Druhý stupeň zvýší vaší energii do krystalické struktury, čímž udržíte více světla. Vaše léčivé schopnosti expandují, vaše intuice bude zesílená, budete více radostnější a šťastnější. Vaše spojení s láskou a Zdrojem je posíleno. Budou vám předány mistrovské symboly k technikám určeným pouze pro mistry energie Ra-Sheeba , různé techniky zaměřené na osobní rozvoj. Součástí druhého stupně jsou i symboly pro spojení s vašimi dračími průvodci, bytostmi Ra-Sheeby, symbol pro tzv. astrální cestování, dále obdržíte symbol k aktivaci tzv.indigových a jasnozřivých dětí, který jim pomůže vzpomenout si na úkoly svého pozemského bytí.

Mistr Ra- Sheeby je schopen využít zvláštní soubor symbolů, které usnadní léčení biologického systému, čaker, energetického pole i duchovního těla. Další soubor symbolů je používán v práci s polaritou lidské psychiky, aktivuje naši božskou sexualitu přes sjednocení našich ženských a mužských aspekt

I. stupeň (seminář) 2.000,- Kč
II. stupeň - mistr (seminář) 2.200,- Kč
Pyramida Boha RA (seminář) 3.000,- Kč

 

 

 

Stupeň Mistr Učitel

Techniky zasvěcování. Předpokladem tohoto stupně je absolvování Mistrovského stupně + učitelský stupeň Reiki

Pouze osobní seminář – přímé zasvěcení , osobní výklad

Cena:4.000,- Kč

Tento text může být kopírován v nezkrácené podobě pouze s uvedením www.blazkova.net jako zdroje

 

Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

27.03. 2019

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková