Jana A. Blažková

  • Rodinné konstelace
  • Hypnoterapie, Kineziologie
  • Focusing
  • Hlubinná terapie
  • Bachovy esence
  • Kurzy Reiki, meditace
  • Prožitkové semináře

 

"Namísto abyste si stěžovali na temno,
je lepší rozsvítit světlo"
(Konfucius)

 

Bratří Čapků 652/26
400 01 Ústí nad Labem

nebo

Saratovská 37
Praha - Strašnice

Mobil: 604 775 719
Telefon: 475 604 245
E-mail: blazkovaj@volny.cz

 

 

Blažková Jana - Alternativní medicína a léčitelé psychologicke poradny - idatabaze.czLéčitelé a alternativní medicína - idatabaze.cz

Najdete nás na Facebooku

facebook-icon.png

Důležité

Je možné, že se mi nedovoláte, neboť při práci vypínám telefony. Zareaguji na Vámi zaslanou sms tím, že Vás prozvoním, až budu opět dostupná. Nebo napište e-mail, odpovím Vám co nejdříve. Na sms zprávy neodpovídám. Děkuji za pochopení! :-)

Shamballa 1024

 

shamballa.jpg

Po naladění do systému Shamballa 1024 získáte  vědomí ve vyšších dimenzích bytí .  Frekvence  energetických geometrických kódů  Shambally 1024  vyvolává  ve fyzickém těle, v lidském vědomí,je-li na tyto vysoké frekvence připraveno, i v celém energetickém poli, pozvednutí úrovně působení vědomí z reality třetí dimenze na vyšší dimenzionální pásma.

Dlouho předtím, než se mnozí z vás inkarnovali do svého současného života, byli jste vesmírnými Mistry Léčiteli, členy Řádu Mistrů Shambally 1024. Tento řád pochází z hvězdného systému Síria, z dob dávno před zřízením starodávných pozemských kolonií Lemurie, Mu nebo Atlantidy. A nyní, když jste zde, na vzestupující planetě Zemi, již pouze navazujete tam, kde jste přestali.

Číslo 1024 založené na kvantové fyzice energetické výměny, se vztahuje k místu původu symbolů: 10. úrovni existence ve 24. dimenzi. Jinými slovy, tyto symboly pocházejí z jedné z nejvyšších dimenzí, přístupných z planety Země.

Lidé, kteří obdrží mocné Symboly Shambally 1024, se těší podpoře alchymické směsi vyspělých energetických systémů. U mnohých také dochází k velice rychlému překódování jejich tělesné DNA, opětovnému vyvážení jejich starých čakrových bodů, stejně jako k aktivaci jejich nového systému čaker. Symboly taktéž mohou otevřít dveře mnoha zázračným darům nového multidimenzionálního člověka - telepatii, zostření smyslů a dalším vlohám, jedinečným pro každého jednotlivce. Vzhledem k tomu, že se stále více lidí vyvíjí do své vzestoupené formy, rozvíjí se jejich světelné tělo, elektromagnetický systém a krystalická DNA, jsou potřebné nové metody.

Systém Shamballa 1024 - základní a mistrovské symboly Shambally 1024

Systém Shamballa 1024 obsahuje 1024 základních symbolů a tisíce Mistrovských symbolů. Tyto symboly jsou předávány telepaticky do aury žáka prostřednictvím čtyř zasvěcení, na dalším stahování symbolů a jejich ukotvování pracuje absolvent odpovídajícího stupně samostatně. Technika terapie Shamballa 1024 je velmi jednoduchá, ač je prováděna formou mini-naladění (i když vzhledem k počtu symbolů např. ve srovnání s Reiki, kde jsou symboly čtyři včetně mistrovského, se jedná spíše o skutečné naladění...), samotná terapie trvá pouze pár minut. Systém je určen zejména k intenzivnímu vzestupu vědomí včetně všech energetických polí absolventa i klienta - fyzického, duševního i duchovního.

Energie Shambally 1024 je určena k léčení těch, kteří vibrují ve vyšších energetických spektrech. Takových lidí v současné době není ještě mnoho, ale denně je nás čím dál víc. Energie Shambally nám velmi napomáhá při našem „vzestupu" do 4. a 5. dimenze a při vzestupu planety Země. Osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, aktivuje další řetězce DNA, napravuje pokřivené kódy DNA.

Dále tyto vesmírné symboly pomáhají aktivovat DNA lidského těla a uvádět ji na vyšší úroveň, umožňují tak jednotlivcům posun k jejich vlastním vyšším vibračním aspektům. Symboly vám též dávají možnost přístupu k energiím mnoha krystalů fyzických i éterických, využívaných v rámci tohoto systému.

Tvůrci křídel - Mistři Řádu Shambally 1024

Vyššími dimenzionálními bytostmi - Mistry Učiteli pro práci s energií Shambally 1024 jsou Tvůrci křídel, bytosti z "Ústřední rasy", nejvyšší řád jemně-hmotných bytostí, které obydlují dimenze od třinácté po dvacátou čtvrtou.

Od roku 2005 vstoupila na Zemskou pláň asi stovka Tvůrců křídel za účelem zahájení práce s pečlivě vybranými lidmi, včetně některých z vás. Tito Tvůrci křídel přišli na základě požadavku Nejvyšší Inteligence, aby uvedli do chodu cosi ohromného. Jejich posláním je obnovení spravedlnosti a rovnováhy, opětovné vyvážení sil Světla a Temnoty působících na obyvatelstvo Země, podpora Vesmírného zákona svobodné vůle - to vše za tím účelem, aby pomohli osvobodit Zemi od škodlivých mimosvětských vlivů a obnovili původní plán Stvořitele pro planetu Zemi.

Absolvování semináře je vhodné pro osoby nacházející se již na „duchovní cestě", mající základní znalosti práce s energetikou. Předpokladem je tedy minimálně 2.st. Reiki nebo odpovídající vibrační frekvence energetického pole - aury.

1. stupeň a 2. stupeň

Zasvěcení do 1. a 2. stupně Shamballa 1024 - telepatické předání základních 512 symbolů Shambally 1. a 2. stupně (symboly pro léčení zvířat) výklad techniky terapie, podrobný výklad základních pojmů: energie „JÁ JSEM PŘÍTOMNOST", meditace, základní očistné a ochranné techniky nutné pro práci ve vyšších dimenzích, základy programování krystalů a základní techniky trvalého ukotvování vícedimenzionálních symbolů.

(první a druhý stupeň Shamballa 1024 je součástí jednoho semináře)

3. stupeň

Zasvěcení do 3. stupně Shamballa 1024 - telepatické předání 512 symbolů, výklad techniky terapie, vysvětlení pojmu dimenzí, výklad techniky energetické očisty a ochrany nutný při práci ve vyšších dimenzionálních sférách, další techniky programování krystalů základními symboly Shamballa 1024.

4.stupeň

Zasvěcení do 4. stupně Shamballa 1024 - telepatické předání Mistrovských symbolů, mistrovský stupeň - potřebný k získání kompletního souboru symbolů Shamballa 1024..Po úplném ukotvení všech základních1024 symbolů jakož i ukotvení Mistrovských symbolů v energetickém poli absolventa opravňuje po určité době k eventuálnímu předávání tohoto systému. Mistrovské techniky programování krystalů, techniky práce s éterickými krystaly, intenzivní techniky zaměřené na ochranu energetického pole při pohybu ve vyšších dimenzích, techniky k absolutnímu ukotvení všech základních a mistrovských symbolů.

1. + 2. stupeň 1.900,- Kč
3. stupeň 1.500,- Kč
4. stupeň - mistr učitel 3.000,- Kč
Tento text může být kopírován v nezkrácené podobě pouze s uvedením www.blazkova.net jako zdroje

Rodinné konstelace

Semináře jsou pozváním pro každého, kdo se chce podívat na svou současnou životní situaci a najít řešení, či se osobně seznámit s metodou rodinných konstelací. Termíny naleznete v aktualitách a v menu u rodinných konstelací.

Kalendář akcí

27.03. 2019

OM CHANTING

Všechny akce ...
 
© 2011 - 2016 Jana A. Blažková